Nieruchomości     Projekty     Kredyty
Kontakt

Wrzuć ofertę na houseman facebook | Poleć znajomemu houseman facebook | Drukuj houseman facebook

dom na sprzedaż

Oferta: 285

Ulica:
Powierzchnia: 170.00 m2
Powierzchnia działki: 900.00 m2
Cena 540 000,00 PLN
Cena za m2: 3 176,47 PLN
Podstawowe informacje
Liczba pokoi: 7
Liczba pięter: 2
Rok budowy: 0
Standard wykończenia:

Opis

Przedmotem oferty jest wyjąctkowy dom ustyuowany w Dobrzykowicach /gmina Czernica zaledwie 12km od Wrocławia /19min jazdy samochodem (bardzo dobry dojazd). Sam dom ma około 170m2 posiada duży zadaszony taras, na pierwszej kondygnacji znajduje się kotłownia,3 pokoje, łazienka, toaleta oraz spiżarnia. Na piętrze mamy pomieszczenie biurowe, 3 pokoje, łazienkę +toaletę, oraz kuchnię.  Dom stoi na działce o powierzchni 900m2 i tego areału dotyczy oferta. Istnieje możliwość zakupu tego samej nieruchomości z gruntem o łącznej powierzchni 32arów z funkcją agroturystyczną (zabudowa w postaci wędzarni, małego domku rekreacyjnego oraz przybudówki)- wtedy cana całości to 820 000zł.


Przy domu garaż na jeden samochód. Atrakcyjność działki podnosi malowniczy staw oraz basenik. Do tego własnoręcznie zbudowany przez właściciela kominek, stanowisko grilowe, sad owocowy + szklarnia. Istnieje możliwość postawienia jeszcze jednego domu. Nieruchomość idealna dla np. dwupokoleniowej rodziny. Wyłączna oferta naszego biura. Zapraszam na prezentację.

Kontakt

Paweł Charkiewicz

Tel. kom.: 601 77 00 44

Tel.:

E-mail: biuro@houseman.pl

Skype: Skype Me™! zadzwoń

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo:
nr. licencji: 15305

Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ze względu jednak na okoliczność, iż informacje pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, Houseman Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.
Poleć znajomemu

Twoje imię i nazwisko:
Twój e-mail:
Adres znajomego:

Zgłoś nieruchomość/zapotrzebowanie

Kategoria:
Województwo:
Miasto:
Dzielnica:
Opis:
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:

Wyszukiwarka

Podaj nr oferty:
lub wyszukuj wg kryteriow:
Powierzchnia od do m2
Cena od do pln/m2