Nieruchomości     Projekty     Kredyty
Kontakt

Wrzuć ofertę na houseman facebook | Poleć znajomemu houseman facebook | Drukuj houseman facebook

dom na sprzedaż

Oferta: 311

Ulica:
Powierzchnia: 137.00 m2
Powierzchnia działki: 430.00 m2
Cena 379 000,00 PLN
Cena za m2: 2 766,42 PLN
Podstawowe informacje
Liczba pokoi: 5
Liczba pięter: 1
Rok budowy: 2012
Standard wykończenia: Do wykończenia

Opis

Dom w zabudowie bliźniaczej jednorodzinnej, który powstanie w Iwinach - niecały 1 km od granic Wrocławia - ul. Wiosenna. Inwestycja położona będzie w miejscu otoczonym nowowybudowanymi domkami, co przyczyni się do bezpieczeństwa i komfortu przyszłych mieszkańców.Dom charakteryzuje się funkcjonalnym wnętrzem. Na parterze zaprojektowano słoneczny salon połączony z jadalnią i kuchnią. Z salonu wyjście na przestronny ogród.Ponadto na parterze znajduje się jeszcze łazienka oraz garaż. Na piętrze domu znajdują się cztery sypialnie, z których dwie posiadają bezpośrednie wyjścia na balkon oraz łazienka. Na poddaszu znajduje się strych. Domki te również ze względu na bardzo dobre docieplenie elewacji (styropian 14 cm) będą spełniały najsurowsze normy energooszędności.

W ciągu ostatnich lat Iwiny stały się jednym z najatrakcyjniejszych mieszkaniowo rejonów Wrocławia, co dostrzegli Klienci, chętnie kupujący domy właśnie tutaj. Powierzchnia domu - 137 m2 Powierzchnia działki - 430 m2

Kontakt

Paweł Charkiewicz

Tel. kom.: 601 77 00 44

Tel.:

E-mail: biuro@houseman.pl

Skype: Skype Me™! zadzwoń

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo:
nr. licencji: 15305

Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ze względu jednak na okoliczność, iż informacje pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, Houseman Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.
Poleć znajomemu

Twoje imię i nazwisko:
Twój e-mail:
Adres znajomego:

Zgłoś nieruchomość/zapotrzebowanie

Kategoria:
Województwo:
Miasto:
Dzielnica:
Opis:
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:

Wyszukiwarka

Podaj nr oferty:
lub wyszukuj wg kryteriow:
Powierzchnia od do m2
Cena od do pln/m2