Nieruchomości     Projekty     Kredyty
Kontakt

Wrzuć ofertę na houseman facebook | Poleć znajomemu houseman facebook | Drukuj houseman facebook

grunt na sprzedaż

Oferta: 134

Ulica: Rakietowa
Powierzchnia działki: 6344.00 m2
Cena 2 998 000,00 PLN
Cena za m2: 472,58 PLN
Podstawowe informacje
Rodzaj własności:
Rodzaj działki:
Przeznaczenie: usługi, handel

Opis

Nieruchomość inwestycyjna

 

 

Grunt inwestycyjny zlokalizowany na Muchoborze Wielkim we Wrocławiu. Liczba mieszkańców Muchoboru Wielkiego z danych statystycznych na rok 2011 wynosi około 9 tyś. mieszkańców (nie licząc osób wynajmujących mieszkania w tym rejonie). Idealna lokalizacja pod cargo przeładunkowe, spedycję, usługi biurowe lub hotelarskie, handel nisko powierzchniowy do 2 000 m2, ect.

Działka o powierzchni 6344 m2, podzielona jest na dwie odrębne działki o powierzchniach 1781 m2 i 4563 m2  objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego ograniczonym granicą Lotniska, ul. Żwirki i Wigury, linią rozgraniczającą Autostradową Obwodnice Wrocławia i ulicą Graniczną. Teren objęty jest Planem Miejscowym.

Oferowany grunt jest szczególnie atrakcyjny ze względu na swoją lokalizację. Bliska odległość do głównych węzłów komunikacyjnych, a także Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, ponadto obecność lotniska, centrów handlowych i dużych skupisk ludności stanowią o walorach tego gruntu.

Przeznaczenie podstawowe oferowanego gruntu związane jest z prowadzeniem działalności przeładunkowo-magazynowej towarów: terminalu kontenerowego, magazynów i składów, spedycji, strefy przeładunku kolejowego, ponadto dopuszczalna jest działalność przemysłowa i finansowa.

Przeznaczenie dopuszczalne gruntu to: usługi hotelarskie, handel hurtowy  w obiektach o powierzchni sprzedażowej mniejszej niż 2000 m2,  usługi  publiczne,  stacje paliw płynnych,  stacje obsługi technicznej pojazdów.

Działka posiada dostęp do wszystkich mediów.

Cena oferowanego gruntu to 470zł  brutto/m2.

Kontakt

Andrzej Dzieruk

Tel. kom.: 601 77 00 44

Tel.:

E-mail: dzieruk@houseman.pl

Skype: Skype Me™! zadzwoń

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo:

Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ze względu jednak na okoliczność, iż informacje pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, Houseman Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.
Poleć znajomemu

Twoje imię i nazwisko:
Twój e-mail:
Adres znajomego:

Zgłoś nieruchomość/zapotrzebowanie

Kategoria:
Województwo:
Miasto:
Dzielnica:
Opis:
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:

Wyszukiwarka

Podaj nr oferty:
lub wyszukuj wg kryteriow:
Powierzchnia od do m2
Cena od do pln/m2