Nieruchomości     Projekty     Kredyty
Kontakt

Wrzuć ofertę na houseman facebook | Poleć znajomemu houseman facebook | Drukuj houseman facebook

grunt na sprzedaż

Oferta: 242

Ulica:
Powierzchnia działki: 2977.00 m2
Cena 327 470,00 PLN
Cena za m2: 0,00 PLN
Podstawowe informacje
Rodzaj własności: Pełna
Rodzaj działki: Inwestycyjna
Przeznaczenie: akt. gospodarcza, zabudowa biurowa, hotelowa, administracyjna

Opis

Do sprzedania grunt inwestycyjny, zlokalizowany w województwie mazowieckim, powiecie nowodworskim, mieście Zakroczym, przy drodze krajowej nr 7 Warszawa-Gdańsk. Sąsiaduje ze stacją paliw Statoil. Położona jest 3 km od wjazdu na lotnisko w Modlinie.

 

Działka o powierzchni 2977 m2, w ewidencji jako grunt rolny klasy V. w Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Zakroczym, (Uchwała Rady Miasta Zakroczym z 26.09.2007 r. ogłoszona w marcu 2008 r.) działka położona jest na terenie o symbolu 338-UW/P przeznaczonym na ”aktywność gospodarczą nieprzemysłową, usługi niecenotwórcze, produkcję, składy magazyny”, zabudowę „biurową, administracyjną i hotelową.” Działki na terenie 338-UW/P i sąsiednich UW-P, dotychczas tereny rolne, będą przedmiotem szerszego obrotu po marcu 2013 roku, to jest po upływie 5 letniego okresu w którym obowiązuje zapłata 20% opłaty planistycznej. Ze względna rzemieślnicze przeznaczenie działki nr 2/7 w poprzednim planie opłata planistyczna wynosi ok. 7000 zł.

 

Działka o wymiarach, szerokośc: 35 m, długość: 85 m, o kształcie przypominającym prostokąt. Przyłączenie energi elektrycznej o mocy przyłączeniowej 50 kW będzie możliwe po wybudowaniu linii średniego i niskiego napięcia oraz stacji transformatorowej. Wodę dopuszcza się z lokalnym ujęć, brak możliwości przyłącza do kanalizacji gminnej na koszt Gminy. Wysokość budynku do 6 m.

 

Cena gruntu: 327 470 zł. 110 zł/m2

Kontakt

Agnieszka Rydlewska

Tel. kom.: 601 77 00 44

Tel.:

E-mail: houseman@houseman.pl

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo:
nr. licencji: 15305

Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ze względu jednak na okoliczność, iż informacje pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, Houseman Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.
Poleć znajomemu

Twoje imię i nazwisko:
Twój e-mail:
Adres znajomego:

Zgłoś nieruchomość/zapotrzebowanie

Kategoria:
Województwo:
Miasto:
Dzielnica:
Opis:
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:

Wyszukiwarka

Podaj nr oferty:
lub wyszukuj wg kryteriow:
Powierzchnia od do m2
Cena od do pln/m2