O nas
Kontakt

Szanowni  Państwo !

 

       Firma Houseman  posiada szerokie spectrum działania, na które składa się zarówno pośrednictwo w obrocie nieruchomościami , kompleksowa obsługa kredytowa jak i aranżacja wnętrz połączona z usługami projektowymi.   

Jesteśmy firmą nastawioną na kompleksową realizację potrzeb Klienta. 

Houseman współpracuje jedynie ze sprawdzonymi partnerami, lokalnymi i zagranicznymi. Jesteśmy oddani bezpieczeństwu naszych Klientów oraz wysokiej jakości usług.

 

Nasze biuro poprzez zespół pracujących w nim specjalistów jest w stanie pomóc Państwu w przeprowadzeniu procesu zakupu/sprzedaży w sposób bezpieczny oraz efektywny, począwszy od wyceny nieruchomości, poprzez właściwe przygotowanie jej do prezentacji, skończywszy na podpisaniu umowy kupna/sprzedaży i przekazaniu nieruchomości kupującemu/sprzedającemu.

 

Jesteśmy licencjonowanym biurem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami zrzeszonym w organizacji zawodowej- DOSPON (Dolnośląskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami) co świadczonych o jakość naszych usług. Wszystkie regionalne stowarzyszenia pośredników należą do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, która dba o przestrzeganie standardów jakości usług oraz etyki zawodowej, nieustanne dokształcanie swoich członków.

 

Należymy do systemu MLS (Multiple Listing System) w oparciu o umowy na wyłączność. System MLS to Ogólnopolski System Wielokrotnego Oferowania Nieruchomości, polega to na wymianie ofert między biurami nieruchomości, a nadzoruje to Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami , które w sposób rygorystyczny kontroluje przestrzeganie regulaminu systemu.

Sprzedażą zajmuje się ponad 1200 współpracujących ze sobą pośredników i agentów w ponad 500 biurach.

 

Zainteresowane osoby współpracą przy kupnie/sprzedaży lub wynajmie nieruchomości prosimy o wizytę w naszym biurze, kontakt telefoniczny lub mailowy.

Wszystkie potrzebne dane kontaktowe znajdziecie Państwo w zakłądce kontakt.

My załatwiamy formalności, a Ty, delektując się aromatyczną kawą, snujesz plany na przyszłość.

Wszystko to w jednym miejscu – HOUSEMAN. 

Okazując nam zaufanie dokonujesz dobrego wyboru. ZAPRASZAMY

 

Dlaczego warto dokonać zakupu/sprzedaży  nieruchomości  przez Pośrednika?

 

Najprostsza, a zarazem kluczowa odpowiedź na to pytanie brzmi: - żeby nie dać się oszukać.

Pułapek na drodze prowadzącej do sfinalizowania transakcji jest bardzo wiele- a ponieważ kupno czy też zbycie nieruchomości wiążą się zazwyczaj z dużym stresem, który czasami ogranicza nasze zdolności percepcyjne warto pozwolić by zrobił to za nas ktoś kto dysponuje stosowną wiedzą i doświadczeniem.

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami jest usługą ekspercką. Pośrednik jako specjalista w dziedzinie nieruchomości doradzi, przedstawi indywidualną ofertę, sporządzi ekspertyzy, opracowania umów a co ważne będzie czuwał nad poprawnym przebiegiem wszystkich etapów tarnsakcji, procedur oraz nad właściwym stanem prawnym dokumentacji ale przede wszystkim zaoszczędzi nasz czas i wykluczy ewentualne straty finansowe.      

Zgłoś nieruchomość/zapotrzebowanie

Kategoria:
Województwo:
Miasto:
Dzielnica:
Opis:
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:

Wyszukiwarka

Podaj nr oferty:
lub wyszukuj wg kryteriow:
Powierzchnia od do m2
Cena od do pln/m2